Ügyintézői állás a Pszichológiai Intézetben

A KRE BTK Pszichológiai Intézet
Továbbképző Központja pályázatot hirdet ügyintézői állás betöltésére.

Feladatok:

A szakirányra járó hallgatók adminisztrációs ügyintézése, kapcsolattartás oktatókkal, hivatalokkal, hallgatókkal, az oktatás szervezése, elektronikus tanulmányi rendszer kezelése.

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség
Önállóság, alkalmazkodó és problémamegoldó készség, mobilitás
Kiváló kapcsolatteremtő képesség és kommunikációs készség
Felhasználó szintű számítógép ismeret
Hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent
Munkaidő: heti 20 óra (félállás),

Munkavégzés helye: KRE BTK PI TK – 1037 Budapest, Bécsi út 324.

Munkába lépés kezdete: 2010 szeptember 1.
Jelentkezési határidő: 2010. július 20.

Bérezés: megegyezés szerint

Következő események

Közösségi Média

Sport a Károlin

Napi biztatás

nyelvvizsgaközpont

Online tanácsadás

Diáktanácsadó központ