Tanulmányi csoportvezető

A Károli Gáspár Református Egyetem

Tanulmányi csoportvezető helyettes

munkatársat keres.

Feladatok:

•    A hallgatók tanulmányaival kapcsolatos tanulmányi,
     szervezési, adminisztratív, igazgatási tevékenységek, illetve a
     kari adminisztratív ügyek ellátása
•    A Tanulmányi osztályvezető teljes körű helyettesítése az
     osztályvezető távollétében
•    A NEPTUN 2000 Egységes Tanulmányi Rendszer illetve
     tanulmányi ügyintézői moduljának gondozása
•    Tanulmányi ügyekben való tanácsadás a hallgatók számára
•    Az osztályvezető munkájának támogatása, együttműködés a
     tanszéki ügyintézőkkel, folyamatos kapcsolattartás az
     Egyetem más szervezeti egységeivel
•    A szervezeti egységhez tartozó nyilvántartások naprakész
     vezetése
•    A szervezeti egység tevékenységére vonatkozó jogszabályi
     és intézményi előírások, valamint határidők betartása és
     betartatása
•    Kimutatásokat, statisztikákat készítése a Kar, valamint az
     Egyetem vezetése számára

Elvárások:

•    Legalább középfokú iskolai végzettség (szakközépiskola,
     gimnázium)
•    1-3 éves munkatapasztalat
•    NEPTUN program felhasználói ismerete
•    Magas szintű számítógépes ismeret (word, excel)
•    Precizitás, rugalmasság
•    Jó rendszerező készség
•    Terhelhetőség
•    Gyors, kreatív gondolkodás, lényeglátás
•    Jó kommunikációs készség

Előny:

•    Felsőfokú végzettség
•    Vezetői tapasztalat
•    Idegen nyelv elsősorban angol/német társalgási szintű
     ismerete
•    ECDL vizsga
•    10 ujjas gépírás vakon
•    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Következő események

Közösségi Média

Sport a Károlin

Napi biztatás

nyelvvizsgaközpont

Online tanácsadás

Diáktanácsadó központ